Працюємо за попереднім записом

Тренери

Щоб потрапити до нас у команду, треба пройти вісім етапів відбору. З практикою, навчанням та іспитами.

Завдання ЕБШ-тренера – допомогти тобі досягти результату. Змусити його досягти, раз ти прийшов. Від тренера залежить дуже багато. І ми пишаємось кожним нашим.

ШЛЯХ ТРЕНЕРА В ЕБШ

01

СПІВБЕСІДА

Де тренер навчався? Який має досвід? Чого він прагне? На цьому етапі ми намагаємося, як краще дізнатися людину і зрозуміти, якою вона у спілкуванні.

02

ПІДГОТОВКА

Чи знає тренер біомеханіку та фізіологію людини? Чи знається на спортивному обладнанні? Як складає програми тренувань та чи зможе врахувати у цих програмах можливі особливості тіла? На цьому етапі ми перевіряємо теоретичну підготовку кожного потенційного тренера.

03

ТЕСТОВЕ ТРЕНУВАННЯ

Знати, як робити та зробити – різні речі. На цьому етапі ми перевіряємо, як тренер застосовує усі свої знання на практиці.

04

СТАЖУВАННЯ!

Якщо тренер впорався із першими трьома етапами, ми підписуємо з ним договір на 2 тижні. За цей час і ми, і тренер розуміємо, чи підходить ЕБШ тренеру і чи тренер ЕБШ підходить.

05

ТЕОРІЯ

Після двотижневого стажування тренер має пройти тестове завдання. Тепер йому потрібно скласти три різні тренувальні програми для різних рівнів підготовки, різних тренувальних форматів та різних напрямків.

06

ПРАКТИКА

Тепер, якщо з програмами все гаразд, ці три тренування тренеру треба провести для 3–4 осіб. Саме тут і стануть до кінця зрозумілі всі сильні та слабкі сторони тренера.

07

РОЗВИТОК ТРЕНЕРА

За наступні три роки тренер пройде курси надання першої медичної допомоги, отримає сертифікацію в одній зі світових компаній (TRX, Strong First, Animal Flow тощо) та регулярно відвідуватиме міжнародні конвенції та семінари.

НАША КОМАНДА

Записатись

Залишіть Ваш телефон і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом